Opravy střech Praha

 Řemeslné opravy střech s důrazem na kvalitu a funkčnost provádíme od roku 1991 v Praze a také v okolí Prahy a středních Čechách. Pokud Vás čeká oprava střechy v Praze, nebo řešíte akutní problém se zatékáním a hledáte profesi klempíř Praha a pokrývač Praha a okolí, obraťte se na nás, jsme Vám k dispozici.

 Opravy střech v Praze a širokém okolí provádíme pro majitele rodinných a bytových domů, bytová družstva, SVJ a správce objektů. Také opravujeme střechy firemních objektů a rekreačních chalup a chat.

 Opravy střech - rozsah prací

 Malé opravy, havarijní opravy

 Odstranění zatékání, doplnění chybějících a výměna poškozených tašek nebo šablon a hřebenáčů, lokální výměna poškozených částí oplechování. Přikotvení uvolněných prvků na střeše, příp. též čištění žlabů a svodů. Montáž zábran proti ptactvu.

 Střední opravy

 Tyto opravy se provádějí na základě požadavků objednatele a dle skutečného stavu střechy. Jedná se zejména o tyto práce: výměna okapů, žlabů a svodů, výměna klempířských prvků - oplechování v ploše střechy, falcované plechové střechy. Nedílnou součástí jsou vždy související pokrývačské práce.

Dále se provádí oprava střešní krytiny doplněním, dořezáním a dílčím přeložením taškové krytiny, oprava hřebene, nároží a úžlabí. Součástí jsou též nutné související zednické a tesařské práce. U rovných živičných střech se provádí natavení nové krytiny.

 Větší opravy - GO střešního pláště

 Kompletní demontáž stávající krytiny, klempířských prvků a laťování, očištění (případně ošetření) krovu. Nová kompletní montáž v předepsané skladbě větrané střechy.

 Protisněhové zábrany, komínové lávky, světlíky, práce ze slanění

 Dodatečná montáž, opravy a doplnění, zastřešení, práce v nepřístupných místech.


Kontakt

JAROSLAV NOVOTNÝ
klempířství Praha - pokrývačství
Na rovnosti 2693/16
Praha 3
+420 605 350 665